Biseder

%100 yerli, %100 milli Vega Yazılım, her sektöre uygun programları ile yazılım sektörünün lideri

1994'den beri tüm Türkiye'ye ve komşu ülkelere hizmet veren bayi ağımız sektördeki en büyüklerden birisidir. Türkiye’nin 7 bölgesinde 350 bayimiz ile Türk ve Yabancı firmalara üretimden, satışa kadar olan süreçte her türlü elektronik ortamda proje yürütme desteği vermektedir.

Vega Yazılım yerli ve milli yapısını taçlandırmak üzere "Yerli Malı Belgesi"ni alarak sektörde ilkler arasında yerini almış, büyük bir adım daha atmıştır. Ayrıca eğitime milli destek sağlayarak, kardeş okullara da tebessüm dağıtmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler:

 1. Otomotiv Sektörü
 2. Gıda sektörü
 3. Giyim Sektörü
 4. Restoran Sektörü
 5. E-Devlet
 6. Diğer Sektörler (Tarım & Hayvancılık, Ev Tekstil, Zücaciye, Beyaz Eşya, Kitap & Kırtasiye, Yayın Evi, Kozmetik)

Ürünlerimiz:

VEGA ARCTOS:
 Arctos, tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneten, sonucunda size doğru raporlamayı uygun platformlardan sunan, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan en yetenekli iş ortağınızdır.

 VEGAWİN A5:

Tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneten, sonucunda size doğru raporlamayı uygun platformlardan sunan, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan en yetenekli iş ortağınızdır.

VEGA SMART:

Muhasebe işlemleriniz de en büyük yardımcınızdır ve diğer ERP programlarımızla entegre çalışabilir.

 VEGA B2B:
Şirketler arası pazarlama ve satış uygulamasıdır. Bir firmanın kendi bünyesinde veya farklı firmaların birbiri arasında yaptığı, kanal yönetimi ve franchise tarzında çalışan firmaların E-ticaretini yönetir. VegaB2B bir Web uygulamasıdır.

VEGAFASTERPOS:
Piyasadaki tüm ÖKC’ler ile entegre olarak çalışabilen, dokunmatik poslar için tasarlanmış, online/offline çalışma yapısına uygun Mali Onaylı Hızlı Satış Programıdır.

 VEGA SHOPSTAR:

 Perakende sektöründe taksitli ve peşin satış yapan mağazalarda kullanılan yeni nesil ÖKC’ler ile uyumlu satış programıdır.

VEGA FASTERLA:

FasterLa hızlı satış yapan perakende işletmelerde (Market, Kuruyemiş, Manav, Kırtasiye, Zücaciye vb.) kullanılmak üzere tasarlanmış bir mobil sipariş uygulamadır.

 VEGA ŞEFİM:

 Türkiye’nin en çok tercih edilen ve bir numaralı programı olan Şefim; Restoran, Cafe, Bar, vb. işletmelerin kullanımı için özel olarak dizayn edilmiş bir programdır. Genel özellikleri itibariyle, Dokunmatik PC ve tabletlerde hızlı, kesintisiz çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bilgisayar bağlantılı Ödeme Kaydedici Cihazlar ile entegre çalışabilir.

 VEGA İNSAN KAYNAKLARI:

Vega İK'nın amacı tüm insan kaynakları süreçlerinin anlaşılır ve kolay bir şekilde yönetilmesini sağlamak, İK süreçleri ile ilgilenen çalışanların iş yükünü en aza indirmektir.

 VEGA CLOUD 9:
İşletmelerin dijital ortamdaki önemli bilgilerin bulut ortamında güvenle saklanabilmesi için geliştirilmiş programdır.

 VEGA ONLINE BANKA:

 Tek ekrandan tüm banka hesaplarınızı mobil ve web ortamında görebildiğiniz ve yönetebildiğiniz bir programdır. Banka hesaplarınızı vadeli/vadesiz, TRY yada Döviz farketmeden tanımlayabilir, anlık olarak takip edebilir ve işlemlerinizi VegaWinA5 veya Arctos programınıza entegre edebilirsiniz.

 Vegagrup Yazılım’da E-Dönüşüm

Vegagrup Yazılım 30 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile sektörün ihtiyacına yönelik yazılımların öncüsü olarak dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik etmektedir. 

GİB’ten özel entegratör izni alan Vegagrup Yazılım, sektörün önde gelen markalarından olarak sizelere e-Dönüşüm ile ilgili her türlü hizmeti en üst kalitede sunmaktadır.

Vegagrup Yazılım’ın e-Dönüşüm Kapsamında sunduğu hizmetler nelerdir?

 • e-Fatura
 • e-İrsaliye
 • e-Arşiv
 • e-Defter
 • e-Mutabakat
 •  

Üstün güvenlik sertifikalarına sahip sistemlerde faturalar yasal saklama süresince müşterilerimizin bir tık uzağında her an ellerinin altında bulunmaktadır.

Ayrıca Vegagrup Yazılım sizlere özel kampanyalar sunarak, firmanızın dijital dönüşüm sürecinde yanınızda olarak ve bu süreçte güvenli geçiş işlemlerinizde yardımcı olacaktır.

Detalı bilgi için : www.vegayazilim.com.tr adresimizden veya 0850 346 94 94 olan iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

You can get weather by city name or city name and iso country code (alpha-2 code) divided by comma.

Example:

London, uk

push   BİSEDER

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.